کوچ دوباره

سلام

میدونم هزار بار گفتم و هزار بار هم به رای گذاشتم و در نهایت منصرف شدم. اما این بار انصراف درکار نیست. متاسفانه ناچار به رفتن از اینجا هستم و تا روزی که دومین شخصی نگیرم در بلاگ اسپات خواهم نوشت. البته انگار ورد پرس در ایران بهتر دسترسی داره. به هرحال به من بگید بین این دو سایت خارجی کدوم امکان کامنت گذاری بهتری داره. قطعا اکثریت "ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن دارید. 

دلیل این کوچ اشکالات فنی بسیار سایت پرشین بلاگ است و این خیلی مواقع آدم کم تحملی مثل من رو به مرحله جنون میرسونه! تا الان هم بخاطر شمایی که خیلی برام عزیز هستید تحمل کردم ولی با کمبود وقت مداومم بودن در سایت پرایراد که برای هرچیزی سه برابر وقت میگیره- و در شاهکار آخرش برای مدت 5 روز از دسترس خارج بوده- آزار دهنده و وقت هدر دهنده است. 

 

اطلاعات بیشتری در پست بعدی که به زودی خواهم نوشت. 

/ 14 نظر / 49 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خاموش

من فيلتر شكن ندارم چي؟

zahra

لینک مکان جدید رو بذار لطفا

asie

lمنم فیلتر شکن ندارم متاسفانه[ناراحت]

حسين

اين خانوم يا اقا خيلي خوبه با پرچم لزاتازوني اومده كامنت داده ميگه فيلترشكن ندارم:))

آبینه

من هم چندوقتیه فیلترشکنم به فنارفت وفعلا بی فیلترم[لبخند]این دوتاهم هردوتافیلترشکن می خوان.درموردکامنت گذاشتن توبلاگ اسپات بادرخت ابدی هم نظرم.یعنی بعضی وبلاگااونقدردنگ وفنگ داشت که اشک آدمودرمی آوردوآخرش کامنت بی کامنت.

رخساره

بیخبرم نذاری عزیزم ایمیلتُ دارم اما واقعا نمیدونم از چیُ کجا بنویسم

سیاوش رضازاده

خانم رها با سلام و احترام ، 1) من فیلتر شکن ندارم . 2) سایتی را انتخاب کنید که به راحتی در دسترس باشید . 3) از همه ی این ها مهم تر آن که : پیوسته دلت شاد و لبت خندان باد .

مهدی

سلام . وقت بخیر متاسفانه این اختلالات وجود داره ، ولی احتمالا ارزش اسباب کشی نداره !!!

راضیه

سلام، متاسفانه دسترسی به فیلترشکن گاها راحت نیست، مثلا بعضی مردم ادعا میکنند ندارند که بهت بدهند( ادعای غیر واقعی) و....باور کن، لطفا اگر تمایل داری سایت فیلتر بنویسی بک گراند و کپی پیست پستهایت را یک سایت غیر فیلتر هم بگذار( حتی اگر اغلب خواننده ها اونور بودند و خواستی رو یکیش وقت بگذاری) ما را محروم نفرمایید ، با تشکر

راضیه

اقای حسین پرچم های کامنت دانی پرشین بلاگ اغلب همینطوره و من بارها بدون فیلتر شکن باز کردم و پرچم ایران نبوده!